+90(533)491 35 63
Çınar Mah. 5003/3 Sk.No:3/601 Bornova İZMİR
info@gesotomotiv.com

Ges Otomotiv Faaliyet Alanlarımız

Nikelaj Krom Tamir Kaplama

Otomotiv sektöründe yaptığımız tüm işler dışında, farklı bir bakış açısı yakalayarak daha önce bir çok kez denenmesine rağmen başarı elde edilememiş, tamir - üretim boyutuna geçilememiş, kaza anında kırılan nikelajların tamiri ve kaplaması GES OTOMOTİV’in genç ve dinamik kadrosu tarafından gerçekleştirilmiş ve %100 sonuca ulaşılmıştır.

Nikelaj Tamiri Nedir?

Nikelaj tamiri bir mobil onarım uygulamasıdır. Tamamen şirketimiz tarafından gerçekleştirilen işlemler sonucu elde ettiğimiz başarıdır. Kaza anında kırılan araç panjur – kapı çıtası – ön arka tampon nikelajlarını vb…, sigorta tarafından değişimi olmadan onarıp hatasız şekilde müşterilere teslim edilmesidir. Tüm tamir aşamasını; kendi ekibimizden oluşturduğumuz kemik kadromuz ve geliştirdiğimiz yöntemler sonucu hata payı olmadan ortaya çıkardığımız bir uygulamadır.

Nikelaj Tamir Kaplama Aşamaları

Resimlerde gördüğümüz gibi işlemlerimiz şu şekildedir; kırık nikelaj tarafımıza teslim edildikten sonra Manisa’da kurmuş olduğumuz kaplama ve tamir tesisimizde önce resimdeki gibi nikelaj krom kaplamasından sökülür, daha sonra geliştirdiğimiz yöntem ile tamiri yapılır ve tesisimizde nikel kaplama işlemine girer, çıktıktan sonra paketlenip gönderimi sağlanır.